Turnaje v sezoně 2018

1. kolo České Budějovice 07.04.2018 Výsledky
2. kolo Ústí nad labem 16.06.2018
3. kolo Brno 13.10.2018 Výsledky
4. kolo Praha 10.11.2018 Výsledky

Tabulka výsledků

1. kolo
České Budějovice
2. kolo
Ústí nad labem
3. kolo
Brno
4. kolo
Praha
Celkem ligových bodů
PF České Budějovice A 12 0 7 8 27
Triton Beroun 10 0 8 6 24
UWRC Wien A 6 0 10 5 21
Geofyzika Brno 4 0 2 1 7
FA TJ ČZU Praha 7 0 5 2 14
STC Graz 9 0 6 3 18
KSP Labe 8 0 4 4 16
PF České Budějovice B 2 0 0 0 2
STC Graz B 1 0 0 0 1
UWRC Wien B 3 0 1 0 4
1. liga 2.liga Počet ligových bodů
Vítězství Prohry Skóre Vítězství Prohry Skóre
PF České Budějovice A 12 2 78 : 13 0 0 0 : 0 27
Triton Beroun 11 3 76 : 13 0 0 0 : 0 24
UWRC Wien A 8 2 34 : 10 4 0 51 : 2 21
Geofyzika Brno 0 6 8 : 46 5 3 46 : 17 7
FA TJ ČZU Praha 1 13 12 : 85 0 0 0 : 0 14
STC Graz 5 9 36 : 53 0 0 0 : 0 18
KSP Labe 4 6 17 : 41 4 0 22 : 3 16
PF České Budějovice B 0 0 0 : 0 1 3 5 : 30 2
STC Graz B 0 0 0 : 0 0 4 2 : 33 1
UWRC Wien B 0 0 0 : 0 2 6 13 : 54 4

Nejlepší a nejvylučovanější hráči

Nejlepší střelci 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem gólů
Jan Hrivnák (Geofyzika Brno) 0 0 0 2 2
Martin Šafář (Geofyzika Brno) 0 0 0 1 1
Lukáš Roháček (Geofyzika Brno) 0 0 0 4 4
Miloš Piterka (Geofyzika Brno) 0 0 0 1 1
Dlouhý Stanislav (PF České Budějovice A) 0 0 0 1 1
Jan Vlnieška (PF České Budějovice A) 0 0 2 2 4
Jaroslav Krejča (PF České Budějovice A) 5 0 1 4 10
Pavel Krejča (PF České Budějovice A) 2 0 2 3 7
Tomáš Vymyslický (PF České Budějovice A) 1 0 0 0 1
Filip Toul (PF České Budějovice A) 1 0 0 2 3
Tomáš Rys (PF České Budějovice A) 3 0 1 3 7
Aleš Peterka (PF České Budějovice A) 0 0 1 6 7
Pavel Flosman (PF České Budějovice A) 1 0 4 0 5
Jakub Filistein (PF České Budějovice A) 3 0 2 6 11
Ondřej Malík (Triton Beroun) 2 0 0 1 3
Jan Dopirák (Triton Beroun) 2 0 0 4 6
Karel Endršt (Triton Beroun) 1 0 0 1 2
Kamil Bureš (Triton Beroun) 2 0 0 1 3
Jan Soukup (Triton Beroun) 6 0 2 7 15
David Morávek (Triton Beroun) 0 0 1 0 1
Pavel Drulák (Triton Beroun) 3 0 2 3 8
Robert Polák (Triton Beroun) 5 0 11 11 27
Daniel Beneš (Triton Beroun) 1 0 1 2 4
Vladimír Soukup jr. (Triton Beroun) 1 0 2 0 3
Ottmar Wendy (UWRC Wien A) 0 0 0 2 2
Andreas Tanzmann (UWRC Wien A) 0 0 1 0 1
Matthias Wurm (UWRC Wien A) 0 0 0 2 2
Peter Marecek (UWRC Wien A) 0 0 1 4 5
Thomas Juffman (UWRC Wien A) 0 0 0 1 1
Thomas Denk (UWRC Wien A) 0 0 3 0 3
Andreas Schneiderbauer (UWRC Wien A) 0 0 0 1 1
Jan-Ove Wiesner (UWRC Wien A) 0 0 3 1 4
Peter Kalchgruber (UWRC Wien A) 0 0 2 1 3
Jan Kindermann (UWRC Wien A) 0 0 0 3 3
Pavel Havránek (FA TJ ČZU Praha) 1 0 2 1 4
Tomáš Brtník (FA TJ ČZU Praha) 0 0 1 3 4
Jan Kalista (FA TJ ČZU Praha) 0 0 0 2 2
Vít Orava (FA TJ ČZU Praha) 1 0 0 1 2
Martin Fučík (FA TJ ČZU Praha) 0 0 0 1 1
Rizos Alexandros (STC Graz) 3 0 1 0 4
Zuzana Novotná (STC Graz) 0 0 0 1 1
Kivimaki Lauri (STC Graz) 0 0 0 2 2
Matt Bowyer (STC Graz) 0 0 0 5 5
Fuchs Arthur (STC Graz) 0 0 0 1 1
Jan Rejda (KSP Labe) 1 0 0 1 2
Ladislav Žák (KSP Labe) 1 0 0 1 2
Leoš Hron (KSP Labe) 1 0 0 1 2
Jan Kotek (KSP Labe) 0 0 0 1 1
Jan Petráň (KSP Labe) 1 0 0 4 5
Štěpán Sokol (KSP Labe) 0 0 0 2 2
Neunteufel Matthias (UWRC Wien A) 0 0 0 4 4
Eva Hronová (KSP Labe) 1 0 0 0 1
Andreas Pell (UWRC Wien A) 0 0 0 1 1
Petr Nejedlý (PF České Budějovice A) 0 0 0 8 8
Mikoláš Miroslav (PF České Budějovice A) 0 0 0 2 2
Paul Rosenkranz (STC Graz) 1 0 0 1 2
Wille Ann-Kristin (STC Graz) 0 0 0 1 1
Sabina Kurta (STC Graz) 0 0 0 1 1
Alina Majcen (STC Graz) 4 0 0 0 4
Jan Kratochvíl (KSP Labe) 0 0 0 1 1
David Zálešák (PF České Budějovice A) 0 0 1 0 1
Filip Pekárek (Triton Beroun) 0 0 1 0 1
Boris Weissenbock (UWRC Wien A) 0 0 1 0 1
Balduin Landl (UWRC Wien A) 0 0 2 0 2
Knopper Michael (STC Graz) 0 0 1 0 1
Thomas Schenkeli (STC Graz) 0 0 2 0 2
Nejvíce vylučovaní 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem vyloučení
Dlouhý Stanislav (PF České Budějovice A) 0 0 0 1 1
Pavel Flosman (PF České Budějovice A) 0 0 1 0 1
Matthias Wurm (UWRC Wien A) 0 0 0 2 2
Jan Rejda (KSP Labe) 0 0 0 1 1
Nejlepší střelci 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem gólů
Jan Hrivnák (Geofyzika Brno) 8 0 4 0 12
Martin Šafář (Geofyzika Brno) 2 0 0 0 2
Ondřej Vejmělka (Geofyzika Brno) 0 0 1 0 1
Lukáš Roháček (Geofyzika Brno) 11 0 7 0 18
Pavel Lernbecher (Geofyzika Brno) 3 0 1 0 4
Věra Pakostová (Geofyzika Brno) 2 0 0 0 2
Michal Skoták (Geofyzika Brno) 0 0 2 0 2
Ottmar Wendy (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Andreas Tanzmann (UWRC Wien A) 2 0 0 0 2
Matthias Wurm (UWRC Wien A) 2 0 0 0 2
Peter Marecek (UWRC Wien A) 6 0 0 0 6
Andreas Schneiderbauer (UWRC Wien A) 3 0 0 0 3
Marcus Wimmer (UWRC Wien A) 9 0 0 0 9
Jan-Ove Wiesner (UWRC Wien A) 5 0 0 0 5
Ullrich Pont (UWRC Wien A) 2 0 0 0 2
Jan Rejda (KSP Labe) 0 0 6 0 6
Ladislav Žák (KSP Labe) 0 0 5 0 5
Leoš Hron (KSP Labe) 0 0 2 0 2
Jan Petráň (KSP Labe) 0 0 4 0 4
Martin Čejka (KSP Labe) 0 0 2 0 2
Štěpán Sokol (KSP Labe) 0 0 1 0 1
Sabrina Scheuer (UWRC Wien B) 3 0 0 0 3
Eisenhut Karin (UWRC Wien B) 3 0 1 0 4
Riccardo Gracco de Lay (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Theresa Wihann (UWRC Wien B) 2 0 0 0 2
Neunteufel Matthias (UWRC Wien A) 6 0 0 0 6
Gobiet Anne-Katrin (STC Graz B) 1 0 0 0 1
Marcel Kotrík (Geofyzika Brno) 0 0 1 0 1
Jiří Kouřílek (KSP Labe) 0 0 2 0 2
Nejvíce vylučovaní 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem vyloučení
Ullrich Pont (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1

Nejrychleji vstřelené góly

Hráč Zápas Čas skórování
Jan Hrivnák (Geofyzika Brno) Geofyzika Brno : STC Graz B 00:04
Jakub Filistein (PF České Budějovice A) PF České Budějovice A : FA TJ ČZU Praha 00:06
Jan Hrivnák (Geofyzika Brno) Geofyzika Brno : UWRC Wien A 00:09