Turnaje v sezoně 2021-2022

1. kolo České Budějovice 09.10.2021 Výsledky
2. kolo Praha 13.11.2021 Výsledky
3. kolo Bude upřesněno 09.04.2022
4. kolo Ústí nad labem 11.06.2022

Tabulka výsledků

1. kolo
České Budějovice
2. kolo
Praha
3. kolo
Bude upřesněno
4. kolo
Ústí nad labem
Celkem ligových bodů
PF České Budějovice A 5 8 13
Triton Beroun 7 10 17
UWRC Wien A 3 5 8
FA TJ ČZU Praha 2 1 3
STC Graz 6 6
KSP Labe A 4 7 11
PF České Budějovice B 2 2
Tiszavirág Budapest 4 4
UWRC Wien B 1 1
1. liga 2.liga Počet ligových bodů
Vítězství Prohry Skóre Vítězství Prohry Skóre
PF České Budějovice A 7 2 92 : 11 0 0 0 : 0 13
Triton Beroun 9 0 98 : 3 0 0 0 : 0 17
UWRC Wien A 2 7 43 : 72 0 0 0 : 0 8
FA TJ ČZU Praha 1 4 9 : 71 0 4 5 : 35 3
STC Graz 1 3 3 : 50 0 0 0 : 0 6
KSP Labe A 5 4 61 : 35 0 0 0 : 0 11
PF České Budějovice B 0 0 0 : 0 2 2 15 : 21 2
Tiszavirág Budapest 0 0 0 : 0 4 0 39 : 3 4
UWRC Wien B 0 5 1 : 65 0 0 0 : 0 1

Nejlepší a nejvylučovanější hráči

Nejlepší střelci 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem gólů
Jan Hrivnák (KSP Labe A) 6 6 0 0 12
Martin Šafář (KSP Labe A) 2 1 0 0 3
Rastislav Piovarči (KSP Labe A) 4 1 0 0 5
Stanislav Dlouhý (PF České Budějovice A) 1 0 0 0 1
Jan Vlnieška (PF České Budějovice A) 1 3 0 0 4
Jaroslav Krejča (PF České Budějovice A) 10 9 0 0 19
Pavel Krejča (PF České Budějovice A) 3 0 0 0 3
Tomáš Vymyslický (PF České Budějovice A) 2 1 0 0 3
Filip Toul (PF České Budějovice A) 1 4 0 0 5
Tomáš Rys (PF České Budějovice A) 10 3 0 0 13
Aleš Peterka (PF České Budějovice A) 7 7 0 0 14
Jakub Filistein (PF České Budějovice A) 8 6 0 0 14
Jozef Mecko (PF České Budějovice A) 5 0 0 0 5
David Zálešák (PF České Budějovice A) 1 0 0 0 1
Jan Dopirák (Triton Beroun) 4 5 0 0 9
Karel Endršt (Triton Beroun) 2 3 0 0 5
Kamil Bureš (Triton Beroun) 2 0 0 0 2
Jan Soukup (Triton Beroun) 4 7 0 0 11
Pavel Drulák (Triton Beroun) 7 7 0 0 14
Robert Polák (Triton Beroun) 5 5 0 0 10
Vladimír Soukup jr. (Triton Beroun) 3 6 0 0 9
Thomas Juffman (UWRC Wien A) 3 1 0 0 4
Andreas Schneiderbauer (UWRC Wien A) 5 0 0 0 5
Jan-Ove Wiesner (UWRC Wien A) 10 0 0 0 10
Peter Kalchgruber (UWRC Wien A) 6 0 0 0 6
Pavel Havránek (Triton Beroun) 4 2 0 0 6
Martin Fučík (Triton Beroun) 2 0 0 0 2
Jan Rejda (KSP Labe A) 6 2 0 0 8
Ladislav Žák (KSP Labe A) 4 0 0 0 4
Leoš Hron (KSP Labe A) 6 3 0 0 9
Jan Petráň (KSP Labe A) 3 2 0 0 5
Neunteufel Matthias (UWRC Wien A) 4 0 0 0 4
Lukáš Fučík (Triton Beroun) 9 6 0 0 15
Jakub Velda (PF České Budějovice A) 4 5 0 0 9
Artner Akos (UWRC Wien A) 4 0 0 0 4
Václav Werner (KSP Labe A) 3 1 0 0 4
Tomáš Brtník (Triton Beroun) 4 5 0 0 9
Marek Jesenský (Triton Beroun) 2 4 0 0 6
Ondřej Pazderník (PF České Budějovice A) 1 0 0 0 1
Heinz Frühwirt (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Gözi Mehmet (UWRC Wien A) 4 0 0 0 4
Denise Schmutz (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Radek Paclt (KSP Labe A) 4 2 0 0 6
Lukáš Roháček (KSP Labe A) 0 3 0 0 3
Balduin Landl (UWRC Wien A) 0 2 0 0 2
Thomas Schenkeli (STC Graz) 0 2 0 0 2
Štěpán Sokol (KSP Labe A) 0 2 0 0 2
Leonhard Wipfler (STC Graz) 0 1 0 0 1
Gregor Dersch (UWRC Wien A) 0 1 0 0 1
Nejvíce vylučovaní 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem vyloučení
Martina Vašková (FA TJ ČZU Praha) 1 0 0 0 1
Sophie Handl (STC Graz) 0 1 0 0 1
Nejlepší střelci 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem gólů
David Morávek (FA TJ ČZU Praha) 0 1 0 0 1
Filip Pekárek (FA TJ ČZU Praha) 0 1 0 0 1
Pavel Potužák (FA TJ ČZU Praha) 0 2 0 0 2
Jan Včelák (FA TJ ČZU Praha) 0 1 0 0 1
Zdeněk Kamiš (PF České Budějovice B) 0 5 0 0 5
Jiří Houska (PF České Budějovice B) 0 2 0 0 2
Jana Králová (PF České Budějovice B) 0 1 0 0 1
Denny Štrba (PF České Budějovice B) 0 2 0 0 2
Adam Vaněk (PF České Budějovice B) 0 2 0 0 2
Petr Vaněk (PF České Budějovice B) 0 2 0 0 2
Péter Tóth (Tiszavirág Budapest) 0 4 0 0 4
András Klima (Tiszavirág Budapest) 0 2 0 0 2
Márton Szürös (Tiszavirág Budapest) 0 1 0 0 1
József Janik (Tiszavirág Budapest) 0 2 0 0 2
Béla Barta (Tiszavirág Budapest) 0 12 0 0 12
Gyula Sági (Tiszavirág Budapest) 0 1 0 0 1
Nina Mocová (PF České Budějovice B) 0 1 0 0 1
Bendegúz Páli (Tiszavirág Budapest) 0 3 0 0 3
March Hisyam (Tiszavirág Budapest) 0 1 0 0 1
András Somogyi (Tiszavirág Budapest) 0 2 0 0 2
Péter Somogyi (Tiszavirág Budapest) 0 2 0 0 2
László Bódis (Tiszavirág Budapest) 0 4 0 0 4
Zsolt Végh (Tiszavirág Budapest) 0 4 0 0 4
Tamás Bányai (Tiszavirág Budapest) 0 1 0 0 1
Nejvíce vylučovaní 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem vyloučení
March Hisyam (Tiszavirág Budapest) 0 1 0 0 1

Nejrychleji vstřelené góly

Hráč Ligové kolo Zápas Čas skórování
Jan Hrivnák 2. kolo KSP Labe A : STC Graz 00:10
Jakub Filistein 1. kolo PF České Budějovice A : FA TJ ČZU Praha 00:15
Pavel Krejča 1. kolo PF České Budějovice A : KSP Labe A 00:15