Turnaje v sezoně 2019

1. kolo České Budějovice 06.04.2019 Výsledky
2. kolo Ústí nad labem 15.06.2019 Výsledky
3. kolo Brno 12.10.2019
4. kolo Praha 09.11.2019

Tabulka výsledků

1. kolo
České Budějovice
2. kolo
Ústí nad labem
3. kolo
Brno
4. kolo
Praha
Celkem ligových bodů
PF České Budějovice A 12 10 0 0 22
Triton Beroun 9 8 0 0 17
UWRC Wien A 10 7 0 0 17
Geofyzika Brno 4 0 0 0 4
FA TJ ČZU Praha 6 6 0 0 12
STC Graz 8 0 0 0 8
KSP Labe 7 5 0 0 12
PF České Budějovice B 1 1 0 0 2
Tiszavirág Budapest 0 4 0 0 4
UWRC Wien B 2 2 0 0 4
EKUS Klagenfurt 3 0 0 0 3
1. liga 2.liga Počet ligových bodů
Vítězství Prohry Skóre Vítězství Prohry Skóre
PF České Budějovice A 7 1 50 : 8 0 0 0 : 0 22
Triton Beroun 5 3 51 : 21 0 0 0 : 0 17
UWRC Wien A 6 2 50 : 11 0 0 0 : 0 17
Geofyzika Brno 0 0 0 : 0 3 1 24 : 11 4
FA TJ ČZU Praha 1 3 6 : 23 4 0 40 : 3 12
STC Graz 1 3 8 : 40 0 0 0 : 0 8
KSP Labe 0 8 6 : 68 0 0 0 : 0 12
PF České Budějovice B 0 0 0 : 0 0 8 7 : 68 2
Tiszavirág Budapest 0 0 0 : 0 4 0 39 : 0 4
UWRC Wien B 0 0 0 : 0 3 5 18 : 42 4
EKUS Klagenfurt 0 0 0 : 0 2 2 9 : 13 3

Nejlepší a nejvylučovanější hráči

Nejlepší střelci 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem gólů
Dlouhý Stanislav (PF České Budějovice A) 1 0 0 0 1
Jan Vlnieška (PF České Budějovice A) 2 0 0 0 2
Jaroslav Krejča (PF České Budějovice A) 4 0 0 0 4
Pavel Krejča (PF České Budějovice A) 3 3 0 0 6
Tomáš Vymyslický (PF České Budějovice A) 0 2 0 0 2
Filip Toul (PF České Budějovice A) 2 0 0 0 2
Tomáš Rys (PF České Budějovice A) 6 3 0 0 9
Aleš Peterka (PF České Budějovice A) 3 5 0 0 8
Jakub Filistein (PF České Budějovice A) 2 1 0 0 3
Josef Mecko (PF České Budějovice A) 2 2 0 0 4
David Zálešák (PF České Budějovice A) 1 1 0 0 2
Jan Dopirák (Triton Beroun) 2 4 0 0 6
Karel Endršt (Triton Beroun) 6 2 0 0 8
Jan Soukup (Triton Beroun) 6 0 0 0 6
Pavel Drulák (Triton Beroun) 2 0 0 0 2
Robert Polák (Triton Beroun) 14 9 0 0 23
Daniel Beneš (Triton Beroun) 1 0 0 0 1
Filip Pekárek (Triton Beroun) 0 3 0 0 3
Vladimír Soukup jr. (Triton Beroun) 1 1 0 0 2
Matthias Wurm (UWRC Wien A) 2 0 0 0 2
Peter Marecek (UWRC Wien A) 1 1 0 0 2
Thomas Juffman (UWRC Wien A) 1 3 0 0 4
Thomas Denk (UWRC Wien A) 7 1 0 0 8
Andreas Schneiderbauer (UWRC Wien A) 7 0 0 0 7
Marcus Wimmer (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Jan-Ove Wiesner (UWRC Wien A) 4 7 0 0 11
Peter Kalchgruber (UWRC Wien A) 3 0 0 0 3
Balduin Landl (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Pavel Havránek (FA TJ ČZU Praha) 0 3 0 0 3
Thomas Schenkeli (STC Graz) 5 0 0 0 5
Jan Rejda (KSP Labe) 4 0 0 0 4
Leoš Hron (KSP Labe) 1 1 0 0 2
Neunteufel Matthias (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Jiří Jaroměřský (FA TJ ČZU Praha) 0 1 0 0 1
Ingo Rosenkranz (STC Graz) 1 0 0 0 1
Lukáš Fučík (FA TJ ČZU Praha) 0 1 0 0 1
Filip Pytel (PF České Budějovice A) 2 0 0 0 2
Ribitsch Georg (STC Graz) 2 0 0 0 2
Schmutz Denise (UWRC Wien A) 2 0 0 0 2
Lindner Michal (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Tomáš Brtník (FA TJ ČZU Praha) 0 1 0 0 1
Pavel Flosman (PF České Budějovice A) 0 3 0 0 3
Jakub Velda (PF České Budějovice A) 0 1 0 0 1
Torsen Lüdke (UWRC Wien A) 0 1 0 0 1
Stefan Nuncic (UWRC Wien A) 0 1 0 0 1
Thomas Sussemilch (UWRC Wien A) 0 5 0 0 5
Nejvíce vylučovaní 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem vyloučení
Filip Toul (PF České Budějovice A) 1 0 0 0 1
Leoš Hron (KSP Labe) 1 1 0 0 2
Štěpán Sokol (KSP Labe) 1 0 0 0 1
Jan Vavrička (FA TJ ČZU Praha) 0 1 0 0 1
Luboš Fošnar (KSP Labe) 1 0 0 0 1
Stefan Nuncic (UWRC Wien A) 0 1 0 0 1
Thomas Sussemilch (UWRC Wien A) 0 1 0 0 1
Nejlepší střelci 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem gólů
Martin Šafář (Geofyzika Brno) 3 0 0 0 3
Ondřej Vejmělka (Geofyzika Brno) 5 0 0 0 5
Lukáš Roháček (Geofyzika Brno) 12 0 0 0 12
Věra Pakostová (Geofyzika Brno) 1 0 0 0 1
Michal Skoták (Geofyzika Brno) 1 0 0 0 1
Viktor Hrnčíř (FA TJ ČZU Praha) 1 0 0 0 1
Pavel Havránek (FA TJ ČZU Praha) 13 0 0 0 13
Jan Kalista (FA TJ ČZU Praha) 2 0 0 0 2
Jiří Pečinka (FA TJ ČZU Praha) 3 0 0 0 3
Vít Orava (FA TJ ČZU Praha) 4 0 0 0 4
Martin Fučík (FA TJ ČZU Praha) 4 0 0 0 4
Sabrina Scheuer (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Elisabeth Schwarz (UWRC Wien B) 1 1 0 0 2
Theresa Wihann (UWRC Wien B) 0 2 0 0 2
Akos Artner (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Jan Vavrička (FA TJ ČZU Praha) 1 0 0 0 1
Jiří Jaroměřský (FA TJ ČZU Praha) 3 0 0 0 3
Ivan Vychodil (FA TJ ČZU Praha) 3 0 0 0 3
Lukáš Fučík (FA TJ ČZU Praha) 6 0 0 0 6
Jan Jůza (PF České Budějovice B) 0 2 0 0 2
Oliver Foitl (PF České Budějovice B) 0 1 0 0 1
Denny Štrba (PF České Budějovice B) 1 0 0 0 1
Jakub Čížek (PF České Budějovice B) 1 0 0 0 1
Piovarči Rastislav (Geofyzika Brno) 2 0 0 0 2
Schawarz David (EKUS Klagenfurt) 2 0 0 0 2
Unterberger Marco (EKUS Klagenfurt) 1 0 0 0 1
Knopper Michael (EKUS Klagenfurt) 1 0 0 0 1
Bogdanic Nikola (EKUS Klagenfurt) 2 0 0 0 2
Kulier Fabian (EKUS Klagenfurt) 2 0 0 0 2
Neunteuel Daniela (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Densch Gregor (UWRC Wien B) 0 3 0 0 3
Pont Ulrich (UWRC Wien B) 0 1 0 0 1
Geier Sebastian (UWRC Wien B) 0 1 0 0 1
Tanzmann Andreas (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Magdalena Wölzl (UWRC Wien B) 0 1 0 0 1
Schmutz Denise (UWRC Wien B) 0 3 0 0 3
Petr Vaněk (PF České Budějovice B) 0 1 0 0 1
Péter Tóth (Tiszavirág Budapest) 0 1 0 0 1
Géza Tóth (Tiszavirág Budapest) 0 6 0 0 6
Gyorgy Dorogi (Tiszavirág Budapest) 0 3 0 0 3
Márton Szürös (Tiszavirág Budapest) 0 5 0 0 5
Thomas Schefczyk (Tiszavirág Budapest) 0 2 0 0 2
Julian Schefczyk (Tiszavirág Budapest) 0 3 0 0 3
David Schefczyk (Tiszavirág Budapest) 0 9 0 0 9
Pál Vizsolyi (Tiszavirág Budapest) 0 6 0 0 6
József Janik (Tiszavirág Budapest) 0 4 0 0 4
Stephanie Popp (UWRC Wien B) 0 1 0 0 1
Nejvíce vylučovaní 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem vyloučení
Jiří Houska (PF České Budějovice B) 0 1 0 0 1
Knopper Michael (EKUS Klagenfurt) 1 0 0 0 1

Nejrychleji vstřelené góly

Hráč Zápas Čas skórování
Gyorgy Dorogi (Tiszavirág Budapest) UWRC Wien B : Tiszavirág Budapest 00:25
Lukáš Fučík (FA TJ ČZU Praha) FA TJ ČZU Praha : EKUS Klagenfurt 00:29
Lukáš Roháček (Geofyzika Brno) Geofyzika Brno : PF České Budějovice B 00:33