Turnaje v sezoně 2019

1. kolo České Budějovice 06.04.2019 Výsledky
2. kolo Ústí nad labem 15.06.2019
3. kolo Brno 12.10.2019
4. kolo Praha 09.11.2019

Tabulka výsledků

1. kolo
České Budějovice
2. kolo
Ústí nad labem
3. kolo
Brno
4. kolo
Praha
Celkem ligových bodů
PF České Budějovice A 12 0 0 0 12
Triton Beroun 9 0 0 0 9
UWRC Wien A 10 0 0 0 10
Geofyzika Brno 4 0 0 0 4
FA TJ ČZU Praha 6 0 0 0 6
STC Graz 8 0 0 0 8
KSP Labe 7 0 0 0 7
PF České Budějovice B 1 0 0 0 1
UWRC Wien B 2 0 0 0 2
EKUS Klagenfurt 3 0 0 0 3
1. liga 2.liga Počet ligových bodů
Vítězství Prohry Skóre Vítězství Prohry Skóre
PF České Budějovice A 4 0 29 : 4 0 0 0 : 0 12
Triton Beroun 2 2 32 : 13 0 0 0 : 0 9
UWRC Wien A 3 1 31 : 5 0 0 0 : 0 10
Geofyzika Brno 0 0 0 : 0 3 1 24 : 11 4
FA TJ ČZU Praha 0 0 0 : 0 4 0 40 : 3 6
STC Graz 1 3 8 : 40 0 0 0 : 0 8
KSP Labe 0 4 5 : 43 0 0 0 : 0 7
PF České Budějovice B 0 0 0 : 0 0 4 3 : 31 1
UWRC Wien B 0 0 0 : 0 1 3 5 : 23 2
EKUS Klagenfurt 0 0 0 : 0 2 2 9 : 13 3

Nejlepší a nejvylučovanější hráči

Nejlepší střelci 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem gólů
Dlouhý Stanislav (PF České Budějovice A) 1 0 0 0 1
Jan Vlnieška (PF České Budějovice A) 2 0 0 0 2
Jaroslav Krejča (PF České Budějovice A) 4 0 0 0 4
Pavel Krejča (PF České Budějovice A) 3 0 0 0 3
Filip Toul (PF České Budějovice A) 2 0 0 0 2
Tomáš Rys (PF České Budějovice A) 6 0 0 0 6
Aleš Peterka (PF České Budějovice A) 3 0 0 0 3
Jakub Filistein (PF České Budějovice A) 2 0 0 0 2
Josef Mecko (PF České Budějovice A) 2 0 0 0 2
David Zálešák (PF České Budějovice A) 1 0 0 0 1
Jan Dopirák (Triton Beroun) 2 0 0 0 2
Karel Endršt (Triton Beroun) 6 0 0 0 6
Jan Soukup (Triton Beroun) 6 0 0 0 6
Pavel Drulák (Triton Beroun) 2 0 0 0 2
Robert Polák (Triton Beroun) 14 0 0 0 14
Daniel Beneš (Triton Beroun) 1 0 0 0 1
Vladimír Soukup jr. (Triton Beroun) 1 0 0 0 1
Matthias Wurm (UWRC Wien A) 2 0 0 0 2
Peter Marecek (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Thomas Juffman (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Thomas Denk (UWRC Wien A) 7 0 0 0 7
Andreas Schneiderbauer (UWRC Wien A) 7 0 0 0 7
Marcus Wimmer (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Jan-Ove Wiesner (UWRC Wien A) 4 0 0 0 4
Peter Kalchgruber (UWRC Wien A) 3 0 0 0 3
Balduin Landl (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Thomas Schenkeli (STC Graz) 5 0 0 0 5
Jan Rejda (KSP Labe) 4 0 0 0 4
Leoš Hron (KSP Labe) 1 0 0 0 1
Neunteufel Matthias (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Ingo Rosenkranz (STC Graz) 1 0 0 0 1
Filip Pytel (PF České Budějovice A) 2 0 0 0 2
Ribitsch Georg (STC Graz) 2 0 0 0 2
Schmutz Denise (UWRC Wien A) 2 0 0 0 2
Lindner Michal (UWRC Wien A) 1 0 0 0 1
Nejvíce vylučovaní 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem vyloučení
Filip Toul (PF České Budějovice A) 1 0 0 0 1
Leoš Hron (KSP Labe) 1 0 0 0 1
Štěpán Sokol (KSP Labe) 1 0 0 0 1
Luboš Fošnar (KSP Labe) 1 0 0 0 1
Nejlepší střelci 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem gólů
Martin Šafář (Geofyzika Brno) 3 0 0 0 3
Ondřej Vejmělka (Geofyzika Brno) 5 0 0 0 5
Lukáš Roháček (Geofyzika Brno) 12 0 0 0 12
Věra Pakostová (Geofyzika Brno) 1 0 0 0 1
Michal Skoták (Geofyzika Brno) 1 0 0 0 1
Viktor Hrnčíř (FA TJ ČZU Praha) 1 0 0 0 1
Pavel Havránek (FA TJ ČZU Praha) 13 0 0 0 13
Jan Kalista (FA TJ ČZU Praha) 2 0 0 0 2
Jiří Pečinka (FA TJ ČZU Praha) 3 0 0 0 3
Vít Orava (FA TJ ČZU Praha) 4 0 0 0 4
Martin Fučík (FA TJ ČZU Praha) 4 0 0 0 4
Sabrina Scheuer (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Elisabeth Schwarz (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Akos Artner (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Jan Vavrička (FA TJ ČZU Praha) 1 0 0 0 1
Jiří Jaroměřský (FA TJ ČZU Praha) 3 0 0 0 3
Ivan Vychodil (FA TJ ČZU Praha) 3 0 0 0 3
Lukáš Fučík (FA TJ ČZU Praha) 6 0 0 0 6
Denny Štrba (PF České Budějovice B) 1 0 0 0 1
Jakub Čížek (PF České Budějovice B) 1 0 0 0 1
Piovarči Rastislav (Geofyzika Brno) 2 0 0 0 2
Schawarz David (EKUS Klagenfurt) 2 0 0 0 2
Unterberger Marco (EKUS Klagenfurt) 1 0 0 0 1
Knopper Michael (EKUS Klagenfurt) 1 0 0 0 1
Bogdanic Nikola (EKUS Klagenfurt) 2 0 0 0 2
Kulier Fabian (EKUS Klagenfurt) 2 0 0 0 2
Neunteuel Daniela (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Tanzmann Andreas (UWRC Wien B) 1 0 0 0 1
Nejvíce vylučovaní 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem vyloučení
Knopper Michael (EKUS Klagenfurt) 1 0 0 0 1

Nejrychleji vstřelené góly

Hráč Zápas Čas skórování
Lukáš Fučík (FA TJ ČZU Praha) FA TJ ČZU Praha : EKUS Klagenfurt 00:29
Lukáš Roháček (Geofyzika Brno) Geofyzika Brno : PF České Budějovice B 00:33
Jan Rejda (KSP Labe) Triton Beroun : KSP Labe 00:35